Pizzeria Ruda Śląska

Kiedy kogoś zapytasz gdzie w Rudzie Śląskiej można zamówić dobrą pizzę z dowozem, często pada odpowiedź: w Pizzerii Fiamma. Ta restauracja, położona w Świętochłowicach sąsiadujących z Rudą Śląską, oferuje jedzenie na dowóz, które stanie się Twoim ulubionym w okolicy.

Pizza na telefon

Czasami w domu najdzie ochota na jakieś dobre jedzenie. Wtedy opcje są dwie. Albo się samemu przyrządza posiłek, lub dla wygody zamawia się pizzę na telefon. Ruda Śląska jest w strefie dostaw Pizzerii Fiamma, dlatego nie musisz martwić się, że dobra pizza przejdzie Ci koło nosa. Szybki czas dostawy, duży wybór w menu, aż pięć rodzajów sosów do pizzy do wyboru, do tego dania z grilla, sałatki, burgery, nugetsy. Wybór jest spory. Samej pizzy mamy ponad 20 rodzajów w kilku rozmiarach, a ceny zaczynają się już od 20 złotych.

Pizza z dowozem Ruda Śląska

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, umożliwiamy zamawianie pizzy z dowozem nie tylko przez telefon, ale również przez naszą specjalnie przygotowaną stronę www, na której w zakładce MENU możesz wybrać jedzenie i wkładając je do “koszyka” możesz zamówić pizzę oraz inne jedzenie. Taka metoda zamawiania pizzy jest najwygodniejsza. Nie musisz dzwonić i czekać na połączenie, nie musisz korzystać z aplikacji zewnętrznych pośredników, którzy niepotrzebnie wydłużają czas oczekiwania. Kiedy zamawiasz pizzę do Rudy Śl. przez nasze menu, masz gwarancję, że zaraz po zamówieniu, Twoje zamówienie jest realizowane natychmiast.

Lista dzielnic z Rudy Śląskiej, do których dowozimy pizzę:
- Nowy Bytom
- Wirek
- Bykowina
- Kochłowice
- Kaufhaus
- Chebzie.

Pizzerii w Rudzie Śląskiej jest wiele, ale nie jest to dziełem przypadku, że klienci z tego miasta najchętniej wybierają pizzerię Fiamma. Co nas wróżnia na dla innych pizzerii w obrębie Rudy Śląskiej? W pierwszej kolejności na nasz sukces wpływa duży piec opalany wysokojakościowym drewnem, który powoduje, że żadne z naszych dań nie jest niedopieczone. Równomiernie wypieczona pizza, za każdym razem tak samo smakująca i pachnąca, że na sam jej widok można palce lizać.

Posiadamy prawie trzydzieści różnych rodzajów pizzy. Sam wybierasz, którą chcesz dziś zjeść i zamówić z dowozem. Pizza na telefon czy w lokalu? Możesz wszędzie :) Zamów na terenie miasta Ruda Śląska, a my Ci dowieziemy. Nasi kierowcy znają dobrze miasto, dzięki czemu Twoje jedzenie nie będzie błądzić, tylko od razu pojedzie do Ciebie. Ciepła, pachnąca pizza z samych najlepszych składników i smacznymi sosami.

Wygodne formy płatności za zamówione jedzenie

Nie masz przy sobie gotówki? Albo martwisz się czy dostawca będzie miał wydać z dwustu złotych? Nie ma problemu. Możesz zamówić pizzę wybierając jedną z wielu metod płatności: gotówką przy odbiorze, kartą, albo najwygodniej: szybkim przelewem lub za pomocą BLIK. Zamów pizzę do miejscowości Ruda Śląska na naszej stronie i zobacz jakie to proste.

Kliknij: Zobacz MENU i zamów pizzę na dowóz